جلسه با ذکر صلوات آغاز شد.
ابتدا آقای ادیب در مورد فعالیت تراکتور توضیح داد که تراکتور نزدیک به ۱۷ میلیون تومان کارکرد داشته ولی متاسفانه از طرف کارفرمایان پرداخت نشده که مقرر شد آقای محمد کیقبادی( راننده تراکتور) پیگیر مطالبات باشد سپس دهیاری بدهی خود به هیاتها رو در اولین دریافتیها پرداخت نمایید.
در مورد پست بانک باید خدمت شما عرض کنم که استقبال هم روستاییان خیلی خوب و راضی کننده بوده و جالبه بدونید بیشترین خروجی کارتخوان و دسته چک در پنج ماه اخیر در اختیار روستای گیور می باشد که جای تشکر و قدردانی از همه دوستانی که در راه اندازی پست بانک کمک کردن البته هنوز خیلی جای پیشرفت دارد که همت هم روستاییان در شهرستانها خصوصا گرگان و مشهد را مطلبد.

در بحث مراتع و صحرای روستا که چند وقتی هست به مشکل خورده قرار براین شد که آقای ادیب وکیلی استخدام کند و از طریق قانونی پیگیری شود و با در دست داشتن سند به حق قانونی خود برسیم و مراتع را در اختیار بگیریم.
مورد بعدی حسینیه و موقوفات میباشد
علیرغم زحمات زیاد متولی حسینیه احساس می شود ایشان نیاز به کمک دارندتصمیم گرفته شد جلسه ای ترتیب داده شود و به جمع بندی مثبتی برسیم.

آبی که از منبع بیرون میریزد و هدر میرود باید ساماندهی شود آقای ادیب قول دادند طی دو هفته آینده کانال آن حفر و بلافاصله پس از آن لوله و اتصالات تهیه شود و به صورت اساسی درست و به قنات خانی اضافه شود.

یکی از مهمترین دغدغه هایی که در جلسات قبلی نیز به آن پرداخته میشد نبود زیر ساخت جذب توریست بوده که مقرر شد ابتدا آقای ادیب،سپس بقیه اعضا نیز اقدام به ساخت اقامتگاه جهت جذب توریست کنند.

جلسه بعد از حدود سه ساعت به پایان رسید. 
جلسه بعدی هیات مدیره متعاقبا اعلام خواهد شد.